زمان – دفعه بازیگر افسانه ازدواج فرزند

زمان – دفعه: بازیگر افسانه ازدواج فرزند سینما زندگی احساس اخبار سینما

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال با نمایندگان عربستان در آسیای میانه بازی می‌کند / افتخاری

مدیرعامل استقلال می‌گوید فدراسیون فوتبال باید تمام تلاشش را جهت برگزاری دیدار با نمایندگان عربستان در کشور عزیزمان ایران انجام دهد.

استقلال با نمایندگان عربستان در آسیای میانه بازی می‌کند / افتخاری

افتخاری: استقلال با نمایندگان عربستان در آسیای میانه بازی می کند

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل استقلال می گوید فدراسیون فوتبال باید تمام تلاشش را جهت برگزاری دیدار با نمایندگان عربستان در کشور عزیزمان ایران انجام دهد.

به گزارش ایسنا، سید رضا افتخاری، مدیرعامل کلوب استقلال در گفت وگو با سایت رسمی کلوب اعلام کرد با نزدیک شدن مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا فدراسیون فوتبال باید همه توان و امکانات خود را به کار گیرد تا مسابقه های با نمایندگان کلوب های عربستانی در کشور عزیزمان ایران برگزار شود.

استقلال با نمایندگان عربستان در آسیای میانه بازی می‌کند / افتخاری

مدیرعامل استقلال افزود: سال گذشته بر اساس برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقه تیم های عربستانی در کشورهای قطر، عمان و امارات برگزار شد که در نتیجه نمایندگان کلوب های کشور عزیزمان ایران امتیاز میزبانی را به دلایل واهی از دست دادند و هزینه های زیاد مادی و معنوی را هم مجبور شدند که تا کنون این هزینه ها و خسارت وارد شده است به کلوب های ایرانی پرداخت نشده است.

افتخاری در آخر خاطرنشان کرد: جهت تیم های عربستانی فرقی ندارد که در کشورهای یاد شده است مسابقه دهند و یا در کشور خودشان لیکن شرایط آب و هوایی هر چهار کشور یکسان هست. در صورتی که راه حلی وجود نداشته باشد و کشور عزیزمان ایران مجبور شود در کشور ثالث مسابقه دهد حق قانونی و طبیعی کلوب های ایرانی است که کشور میزبان را خودش تعیین کند. بنابر این کلوب استقلال پیشنهاد می کند مسابقه های تیم استقلال با نمایندگان عربستان در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار شود تا عدالت رعایت شود.

مدیرعامل استقلال می‌گوید فدراسیون فوتبال باید تمام تلاشش را جهت برگزاری دیدار با نمایندگان عربستان در کشور عزیزمان ایران انجام دهد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | مسابقه | افتخاری | برگزاری | استقلال | عربستان | عربستانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz